KBBC WEZEN-VRIENDEN


U 10 Microben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Van Gysegem Mathias  
5 Du Jardin Faith Cheyenne  
6 Ryckaert Sem  
7 Slincx Laura  
8 Heymans Tibo  
9 Slincx Danté  
10 Marchand Ellen  
11 Debrule Camille  
13 Swift Bretton  
Coach Peter Wieme  
Coach Jason Swift  
Ploegverantwoordelijke Ansiau Isabelle  
     

 

 

COMPETITIE RANGSCHIKKING

KLIK OP
DE BAL
VOOR DE
RANGSCHIKKING
IN DE
COMPETITIE

 

  Datum Uur Thuisploeg Punten Bezoekers Punten Sporthal Verslag Fotos
zaterdag 17/09/2016 12:45 Microben WV   Zulte ID Recruitment B   De Kriebel    
zondag 25/09/2016 9:00 Tigers Evergem   Microben WV   Gemeentelijke Sporthal Evergem    
zaterdag 1/10/2016 12:45 Microben WV   Jeugd Gentson B   De Kriebel    
zaterdag 15/10/2016 14:00 Helios Zottegem   Microben WV   Helios    
zaterdag 22/10/2016 12:45 Microben WV   BBC Deinze-Nazareth B   De Kriebel    
zondag 13/11/2016 13:00 Olympia Denderleeuw C   Microben WV   Lecompte    
zaterdag 19/11/2016 12:45 Microben WV   BBC Houtem B   De Kriebel    
zondag 27/11/2016 11:30 Crelan Okapi Aalstar B   Microben WV   Forum Aalst    
zaterdag 10/12/2016 16:30 BC Lede B   Microben WV   De Ommegang    
zaterdag 17/12/2016 12:45 Microben WV   Basket Meetjesland B   De Kriebel    
zaterdag 7/01/2017 9:45 Zulte ID Recruitment B   Microben WV   Gemeentelijke Sporthal Zulte    
zaterdag 14/01/2017 12:15 Microben WV   Tigers Evergem   De Kriebel    
zaterdag 21/01/2017 14:45 Jeugd Gentson B   Microben WV   Leopoldskazerne    
zaterdag 11/02/2017 11:30 BBC Deinze-Nazareth B   Microben WV   Palaestra    
zaterdag 18/02/2017 12:45 Microben WV   Crelan Okapi Aalstar B   De Kriebel    
zaterdag 4/03/2017 16:30 BBC Houtem B   Microben WV   De Fabriek    
zaterdag 18/03/2017 12:45 Microben WV   Olympia Denderleeuw B   De Kriebel    
zaterdag 25/03/2017 12:45 Microben WV   BC Lede B   De Kriebel    
zondag 2/04/2017 14:00 Basket Meetjesland B   Microben WV   Valcke Eikenlo    
zaterdag 22/04/2017 12:45 Microben WV   Helios Zottegem   De Kriebel